Керуючий справами УПЦ взяв участь у засіданні комісії Міжсоборної присутності з питань духовної освіти та релігійної просвіти

27 листопада в актовій залі Російського православного університету в Москві пройшло чергове засідання комісії Міжсоборної присутності з питань духовної освіти та релігійної просвіти. Очолили засідання комісії її співголови: ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та голова Синодального відділу релігійної освіти та катехізації митрополит Ростовський і Новочеркаський Меркурій.

У засіданні також взяв участь проректор КДА з науково-богословської роботи В. В. Бурега, який є секретарем комісії Міжсоборної присутності з питань духовної освіти та релігійної просвіти.

На початку засідання митрополит Антоній звернувся до присутніх зі словами привітання, а також коротко розповів про реформування системи духовної освіти Української Православної Церкви на сучасному етапі. Головним пунктом порядку денного засідання комісії була презентація Освітньої концепції Руської Православної Церкви. Потім учасники засідання обговорили теми про взаємовідносини релігійної і світської освіт, про вироблення заходів щодо більш ефективного використання в Церкві священослужителів, що володіють фундаментальною богословською підготовкою і про роль мирян в області релігійної освіти.

За підсумками обговорення було прийнято рішення про створення робочої групи з вивчення цих тем. За рішенням комісії до складу зазначеної робочої групи від Київської духовної академії були включені: голова Навчального комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви єпископ Ірпінський Климент, перший проректор Київської духовної академії протоієрей Сергій Ющик, старший помічник ректора з навчально-методичної роботи архімандрит Сильвестр (Стойчев) і викладач В. Л. Хромець.
kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua