Керуючий справами УПЦ взяв участь у засіданні Оргкомітету зі святкування 1000-річчя преставлення рівноапостольного князя Володимира

11 лютого у Відділі зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату відбулося перше засідання Організаційного комітету Руської Православної Церкви з відзначення 1000-річчя преставлення святого рівноапостольного князя Володимира.

Засідання очолив голова Оргкомітету, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон.

Оргкомітет було створено Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом 20 січня нинішнього року з метою підготовки на загальноцерковному рівні ювілейних урочистостей з нагоди 1000-річчя преставлення Хрестителя Русі, яке відзначатиметься в 2015 році.

Від імені Української Православної Церкви в засіданні взяли участь: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді єпископ Обухівський Іона і секретар Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

У ході засідання відбулося обговорення конкретних питань, що стосуються підготовки урочистостей до 1000-річчя преставлення святого рівноапостольного князя Володимира.

служба комунікації ВЗЦС

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua