phoca_thumb_l_dsc02758

Керуючий справами УПЦ з офіційним візитом відвідує Болгарію

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній знаходиться в Болгарії з офіційним візитом. Його Високопреосвященство перебуває в цій країні на запрошення ієрархів Болгарської Православної Церкви. До складу української делегації також входить глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба.

24 жовтня митрополит Антоній відвідав Посольство України в Республіці Болгарія і зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Болгарія паном Миколай Балтажи. Під час зустрічі український дипломат розповів митрополиту про стан українського-болгарських відносин. Також йшлося про ситуацію в Україні. Владика Антоній розповів пану Послу про соціальної та гуманітарної діяльності Української Православної Церкви в нинішні час.

Після спілкування з Послом Керуючий справами УПЦ також зустрівся зі співробітниками українського дипломатичного представництва. У бесіді владика відзначив важливість дипломатичної місії, яку здійснює кожен дипломат, представляючи нашу країну.

На завершення Його Високопреосвященство подарував кожному із співробітників Посольства іконку Почаївської Божої Матері, а пану Послу - ікону його небесного покровителя - святителя Миколая Чудотворця. Пан Посол у свою чергу передав владиці в подарунок "Кобзар" Тараса Шевченка в перекладі на болгарську мову і ікону Божої Матері "Достойно є".

У рамках візиту Високопреосвященний владика планує відвідати Ловчанський і Русенський митрополії Болгарської Православної Церкви.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua