Керуючий справами УПЦ зустрівся з представниками Всесвітньої Ради Церков

15 грудня у Києво-Печерській Лаврі відбулась зустріч Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з представниками Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ). Зі сторони ВРЦ у зустрічі взяли участь відповідальний секретар ВРЦ із взаємовідносин з церквами священик Румунської Православної Церкви протоієрей доктор Даниїл Буда та представник Руської Православної Церкви при ВРЦ протоієрей Михаїл Гундяєв. У зустрічі також взяв участь заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, а також співробітники Відділу Д. П. Лозінський та С. М. Бортник.

Гості прибули до України з метою ознайомлення з ситуацією на місці та обговорення можливої ролі Всесвітньої Ради Церков у подоланні збройного конфлікту в Україні. Митрополит Антоній розповів гостям про ситуацію в Україні та представив позицію Української Православної Церкви. Владика навів конкретні приклади допомоги біженцям зі сторони Церкви, а також розповів про благодійну та гуманітарну допомогу постраждалим.

Зі своєї сторони гості відзначили той факт, що Українська Православна Церква - це єдина Церква в Україні, яка є членом ВРЦ. Тому досвід ВРЦ по сприянню у подоланні конфліктів у світі може бути корисним і в нашій країні.

Під час свого перебування в Україні представники ВРЦ матимуть зустрічі з іншими конфесіями та релігійними організаціями в Україні. На завершення зустрічі сторони обмінялись пам’ятними подарунками.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua