phoca_thumb_l_img_0416

Керуючий справами УПЦ звершив літургію у Свято-Георгіївському ставропігійному монастирі

6 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Георгіївському ставропігійному чоловічому монастирі (селище Городниця Житомирської області).

Його Високопреосвященству співслужили архієпископи: Білогородський Миколай, Гурій (Кузьменко), Мукачівський і Ужгородський Гурій, Городницький Олександр; єпископи: Антоній (Боровик), Конотопський і Глухівський Роман. Архієреям співслужив глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба і духовенство обителі.

Під час богослужіння на Малому вході з благословення митрополита Онуфрія в сан архімандрита був зведений ігумен Ієронім (Федоренко).

Наприкінці богослужіння митрополит Антоній привітав усіх зі святковим днем та подякував намісникові монастиря архієпископу Олександру за його труди на славу Церкви та побажав допомоги й заступництва Божого на всіх його шляхах.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua