wpid-dsc_00171-624x939.jpg

“Мер несе подвійну відповідальність: перед виборцями і перед Богом”, – секретар Київської єпархії по місту Київ

Майбутньому градоначальнику треба пам'ятати про відповідальність перед виборцями і Богом, бути мудрим керівником і зробити все можливе, щоб виконати свої передвиборчі обіцянки.

Про це сказав секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, повідомляє Центр інформації УПЦ.

«Мер повинен володіти високими моральними якостями. Перш за все, бути чесним і відповідальним. Від його управлінських і організаторських умінь залежить, наскільки комфортним буде життя в населеному пункті. Градоначальник покликаний використовувати таланти, дані йому Богом, на благо людей. І, зрозуміло, пам'ятати про свої передвиборчі обіцянки. Якщо дав слово, його потрібно обов'язково стримати», – зазначив отець Віктор.

Священнослужитель наголосив, що мер є не просто політичною фігурою, а людиною, який покликаний дбати про добробут городян.

«У громадському відношенні міський голова – це той, кому люди довірили управління населеним пунктом, а з духовної точки зору, він опинився на своєму посту по Промислу Божому. Тому мер несе подвійну відповідальність – перед виборцями і перед Богом», – зазначив протоієрей УПЦ.

Згідно з даними Центральної виборчої комісії, 25 жовтня в Україні будуть обиратися 358 мерів. Загальна кількість кандидатів на цю посаду по країні становить 2741.

Центр інформації УПЦ

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua