IMG_1387_1-624x415

Миротворча місія УПЦ визволила з полону військовослужбовців Збройних сил України

30 грудня у Донецьку внаслідок переговорів, організованих миротворчою місією УПЦ, було визволено з полону мешканців Волинської області: молодшого сержанта 51-ї бригади Юрія Потейчука та молодшого сержанта Святослава Савчука. Також Українська Православна Церква сприяла процесу визволення українського військовослужбовця Олександра Яслинського, переговори щодо долі якого проводили учасники волонтерської групи “Патріот”.

"Переговори закінчились, - повідомив учасник миротворчої місії, перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик. - Трохи змучені, але наших хлопців забрали. Зустрінуть Новий рік з рідними. Хлопці їдуть зі мною у машині і почуваютьcя добре. Олександра Яслинського передали матері відразу, вони наразі у Слов’янську, потім поїдуть на Волинь. Юрія і Святослава привеземо у Київ, туди приїдуть їхні рідні – віряни УПЦ, за клопотанням яких ми організували цю місію".

За інформацією отця Сергія, визволені перебували у полоні з кінця серпня, а були мобілізовані у квітні.

31 грудня о 10:00 на території Києво-Печерської Лаври (корпус 70-А) відбудеться зустріч з рідними та близькими визволених військових.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua