phoca_thumb_l_img_7411

Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри очолив богослужіння Неділі всіх святих

15 червня, в Неділю всіх святих і день шанування Києво-Братської ікони Пресвятої Богородиці, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври було звершено Божественну літургію.

Богослужіння очолив Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій. Його Високопреосвященству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Ніжинський і Прилуцький Іриней, Ірпінський Климент, Васильківський Миколай, Сердобський і Спаський Митрофан, а також духовенство Київських духовних шкіл.

На Малому вході за достойне проходження послуху в КДАіС митрополит Онуфрій нагородив правом носіння хреста з прикрасами адміністративного помічника ректора ієромонаха Досіфея (Михайлюка) і регента хору академічного храму ієромонаха Леонтія (Тупкало). За існуючою традицією, випускники Київської духовної академії у священному сані були нагороджені правом носіння наперсного хреста, а семінарії - камілавками.

Після літургії було звершено молебень перед Києво-Братської іконою Пресвятої Богородиці.

Після Божественної літургії викладачі та студенти Київської духовної академії і семінарії зібралися в актовому залі Києво-Печерської Лаври, щоб відзначити випускний акт Київських духовних шкіл.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua