IMG_4994

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив святкування з нагоди 260-річчя обрітення Піщанської ікони Божої Матері

21 липня, у день шанування Піщанської ікони Божої Матері, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Ізюм Харківської області. Наприкінці літургії було звершено молебень перед чудотворним образом Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужили: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополити - Харківський і Богодухівський Онуфрій, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископи – Луганський і Алчевський Митрофан, Запорізький і Мелітопольський Лука, Святогірський Арсеній, Ізюмський і Куп’янський Єлисей, Городницький Олександр, схієпископ Аліпій (Погребняк), єпископи - Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Бердянський і Приморський Єфрем, а також духовенство Ізюмської та Київської єпархій.

По завершенні богослужіння з вітальним словом до владики Єлисея, священнослужителів, парафіян і прочан звернувся митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій. У відповідному слові архиєпископ Єлисей від імені духовенства і вірних Ізюмської єпархії побажав Високопреосвященнішому митрополиту Онуфрію Божого благословення та кріпості при несенні архіпастирського служіння в цей нелегкий час для нашої Батьківщини. Митрополиту Онуфрію був піднесений в дар образ Піщанської Божої Матері, а також комплект панагій.

Наостанок, архіпастирі відвідали храм на честь Піщанської ікони Божої Матері, що нині споруджується, та джерело Божої Матері "Кіріченкова криниця".

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua