Ikona-2014-11

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив урочистості, присвячені іконі Божої Матері “Почаївська”

5 серпня вшановується ікона Божої Матері "Почаївська". Хресною ходою напередодні свята у Свято-Успенській Почаївській лаврі розпочалися урочистості, присвячені чудотворному образу Пресвятої Богородиці: ікону перенесли з Успенського собору до нового Преображенського. Там під час Малої вечірні було прочитано акафіст перед Почаївською іконою.

В сам день свята в Спасо-Преображенському соборі обителі було звершено Божественну літургію, яку очолив Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Вишгородський і Чорнобильский Павел, митрополит Іов, митрополит Тернопільский і Кременецький Сергій, митрополит Хмельницький і Старокотянтиновський Антоній, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Винницький і Барський Симеон, митрополит Почаївський Володимир – намістник лаври, архієпископ Хустський і Виноградовський Марк, архієпископ Луганський і Алчевський Митрофан, архієпископ Ровенський і Острозький Варфоломій, архієпископ Чимкентський і Таразький Єлевферій, архієпископ Каменец-Подільський і Городокський Феодор, архієпископ Могильов-Подільський і Шаргородський Агапит, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеїмон, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, єпископ Івано-Франківський і Коломийський Пантелеїмон, єпископ Антоній, єпископ Северодонецький і Старобельський Никодим, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Конотопський і Глухівський Роман, єпископ Ірпінський Климент, братія монастиря та гості у священному сані.

На Сугубій ектенії було піднесено молитву за мир в Україні.

Наприкінці літургії було звершено молебень перед чудотворним образом, який після цього перенесли хресною ходою до Успенського собору лаври.

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри привітав молільників, яки прибули до обителі вшанувати Почаївську ікону з усіх куточків нашої країни за святом. Владика Онуфрій побажав, щоб хрстияни в своїх молитвах звертатися до Божої Матері, Яка не лишає нікого без Свого заступництва.

pochaev.org.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua