01

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив урочистості з нагоди 75-річчя митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря

24 квітня в Сімферополі відбулися урочисті заходи з нагоди 75-річчя митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря.

В цей день Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Божественну літургію в Петро-Павлівському кафедральному соборі міста. Його Високопреосвященству співслужили: митрополити - Сімферопольський і Кримський Лазар, Феодосійський і Керченський Платон, Харківський і Богодухівський Онуфрій, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи – Джанкойський і Роздольненський Аліпій, Воскресенський Сава, а також духовенство Кримської єпархії.

Ввечері в Кримському Академічному Українському музичному театрі відбулася урочиста академія та святковий концерт на честь 75-річчя митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря. На початку офіційної частини єпископ Воскресенський Сава оголосив ювіляру вітальну адресу Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, який за особливі заслуги перед Руською Православною Церквою нагородив митрополита Лазаря орденом Преподобного Серафима Саровського I ступеня.

Митрополит Феодосійський і Керченський Платон, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, передав слова вітання правлячому архієрею Сімферопольської єпархії та вручив вищу церковну нагороду – «Відзнаку Предстоятеля Української Православної Церкви». Після офіційної частини відбувся святковий концерт, в якому взяли участь заслужені діячі мистецтв України та Криму.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua