Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри звершив заупокійну літію за воїнами та жертвами Великої Вітчизняної Війни

8 травня, напередодні Дня Перемоги, біля пам'ятника на могилі Невідомого солдата (Меморіал Вічної Слави) було звершено заупокійну літію за воїнами та жертвами Великої Вітчизняної Війни. Богослужіння очолив Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

Його Високопреосвященству співслужили: керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Білогородський Миколай; єпископи: Макарівський Іларій, Обухівський Іона, Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Васильківський Миколай. У спільній молитві прийняли участь також духовенство Київської єпархії, вірні та представники громадськості.

Після звершення літії митрополит Онуфрій разом з духовенством поклав квіти до вічного вогню, після чого поспілкувався з представниками ЗМІ.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua