32365_1

Місіонерський відділ проведе семінар «Великий піст – весна душі і тіла» за участю лікаря, психолога і культуролога, які розкажуть про користь та правильність дотримання посту

Дорогі брати і сестри! Запрошуємо всіх бажаючих 29 березня о 14:00 прийняти участь у семінарі на тему: «Великий піст – весна душі і тіла». Семінар з благословення Блаженійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія організовано Місіонерським відділом Київської єпархії та громадською організацією «Всеукраїнське об'єднання захисту прав сім'ї» за підтримки Синодального відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства УПЦ.

За вченням святителя Василія Великого, піст породжує пророків, зміцнює сильних, робить законодавців мудрішими. Він — добрий сторож душі, зброя людей відважних, навчитель подвижників. Священнослужитель, лікар, психолог і культуролог розкажуть про користь та правильність дотримання посту і дадуть відповідь на питання що Вас цікавлять.

Головна гостя семінару - Галина Анохіна, доктор медичних наук, Заслужений лікар України, професор кафедри гастроентерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, яка виступить з доповіддю на тему: «Піст з точки зору сучасної медицини».

На семінарі також буде проведено майстер-клас «В'язання хустки». Приходьте, слухайте, питайте - і збагачуйтесь духовно разом з нами!

Вхід вільний.

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Рейтарська, 6-А (біля Софії Київської)
Довідка: +38 (050) 172 22 64; +38 (044) 270 61 90.
E-mail: p-simya@ukr.net

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua