Місія “Милосердя без кордонів” доставила тринадцятий транш гуманітарної допомоги в зону АТО

Місія "Милосердя без кордонів", яка діє під егідою Української Православної Церкви, успішно доставила тринадцятий транш гуманітарної допомоги в зону АТО. Про це повідомляє координатор Місії протоієрей Захарія Керстюк на своїй сторінці у Фейсбук.

Незважаючи на складну пропускну систему, на заборону ввозити будь-які гуманітарні вантажі, вантаж було доставлено у Свято-Миколаївський жіночий монастир (село Нікольське Волноваського району Донецької області), який знаходиться безпосередньо на самій лінії фронту між Волновахою і Мар'їнкою.

З самого початку бойових дій монастир на чолі з ігуменею Анною (Морозовою), став центром підтримки та єдиною надією на виживання для тисяч переселенців і місцевих жителів регіона. Люди стікалися і стікаються у монастир, щоб отримати притулок і хоч якусь гуманітарну підтримку.

Через віддаленість свого знаходження (потрібно подолати відстань тривалістю п'ять годин в зоні АТО, не рахуючи простою на блокпостах) гуманітарна допомога в монастир практично не надходить.

Таким чином, на сьогодні Місія "Милосердя без кордонів" зібрала, транспортувала і розподілила в буферній зоні АТО 958 тон різних гуманітарних вантажів - 46 фур та 19 мікроавтобусів - на суму понад 19 млн. грн., без урахувань 710 500 грн., які пішли тільки на оплату транспорту.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua