11013283_412644498908364_786120643690829587_n

Місія “Милосердя без кордонів” успішно доставила одинадцятий транш гуманітарної допомоги в зону АТО

20 березня місія "Милосердя без кордонів", що діє під егідою Української Православної Церкви з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, успішно доставила одинадцятий транш гуманітарної допомоги в зону АТО.

Гуманітарку було відвантажено у місті Лисичанськ Луганської області, частину якої розподілили між вимушеними переселенцями, які приїхали з тимчасово окупованих територій. Іншу частину вантажу було передано до населених пунктів прифронтової та буферної зон: Горське, Мирна Долина, Трьох Ізбенка, Волчеяровка, Нижнє, Малорязанцево, Золотарьовка, Шипиловка, Білогоровка, а також Попасне.

Слід зазначити, що до складу делегації, яка супроводжувала гуманітарний вантаж, були представники Всесвітньої Ради Церков: Президент ВРЦ в Європі доктор Андерс Вейрюд (архієпископ на спокої Лютеранської Церкви Швеції) і протоієрей Даниїл Буда (Румынська Православна Церква). Вони особисто приймали участь у роздачі допомоги людям, а також мали спілкування з постраждалими жителями сходу України.

facebook.com

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua