wpid-phoca_thumb_l_img_9662.jpg

Митрополит Антоній очолив літургію в Успенському соборі Лаври

3 травня, в Неділю про розслабленого, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископи Макарівський Іларій, Ірпінський Климент і духовенство монастиря. За Богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни обителі.

Після читання Євангелiя митрополит Антоній звернувся до парафіян з проповіддю, в якій, зокрема, зазначив: «Ми часто витрачаєм дорогоцінний дар здоров'я для власного задоволення, замість прославлення Господа і турботи про ближнього. Навіть хвороби і страждання, які надсилаються нам для покаяння і виправлення ми, зазвичай, зустрічаємо з наріканням. Сьогоднішнє Євангельське оповідання прямий зв'язок між душею і тілом. Будемо ж сподіватися на милість Господа, Якому під силу підняти нас з болота наших гріхів словами - встань, візьми ложе своє і ходи, але також і пам'ятати заповідь дану розслабленому – не  гріши, щоб не сталось тобі чого гіршого».

Після відпусту владика Антоній  привітав усіх прихожан з Недільним днем.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua