12

Митрополит Антоній очолив урочистості з нагоди 20-річчя заснування парафії Різдва Христового

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочистості з нагоди 20-річчя заснування парафії на честь Різдва Христового Першого дарницького благочиння м. Києва.

10 січня, в Неділю 32-у після П'ятидесятниці, митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Троьохсвятительському храмі парафії Різдва Христового.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Ірпінський Климент, єпископ Фастівський Даміан, глава Адміністративного апарату Київської митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Першого дарницького благочиння і настоятель парафії протоієрей Василій Біляк, благочинні та духовенство м. Києва, клірики храму.

На Малому вході з благословення Його Блаженства настоятель храму Різдва Христового протоієрей Василій Біляк удостоєний права носіння другого хреста з прекрасами. На честь ювілею заснування парафії, клірики храму й благодійники нагороджені орденами.

Після відпусту митрополит Антоній привітав отця настоятеля, клір і прихожан з Різдвом Христовим та ювілеєм.

По закінченні богослужіння духовенство та віруючі пройшли до новозведеного пам'ятника святому апостолу Андрію Первозванному, встановленого на території парафії. Митрополит Антоній звершив освячення пам'ятника і привітав присутніх із 20-річчям заснування парафії, побажав допомоги Божої в трудах кліру та парафіянам на славу Божу.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua