wpid-c75add1f5a7230861bea2df68481f3bd5b02d4248004c7dbe7012acfb879808c.jpg

Митрополит Антоній зустрiвся з Предстоятелем Албанської Православної Церкви

8 вересня, в рамках офіційного візиту до Албанії, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Предстоятелем Албанської Православної Церкви Блаженнішим Архієпископом Тиранським і всієї Албанії Анастасієм.

У зустрічі також взяли участь глава Адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба) та секретар приходів Московського Патріархату в Італії архімандрит Антоній (Севрюк).

У ході бесіди з Архієпископом Анастасієм митрополит Антоній розповів Його Блаженству про сучасну релігійну і політичну ситуацію в Україні та попросив первосвятительских молитв за український народ.

У свою чергу, Блаженніший Архієпископ Анастасій завірив Керуючого справами УПЦ у цілковитій підтримці Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та постійній молитві, яку підносять в Албанській Православній Церкві за Україну та її православний народ.

Його Блаженство під час відеозвернення до боголюбивого народу України висловив свою підтримку вірним Української Православної Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua