Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у відкритті VI Покровських міжнародних місіонерсько-просвітницьких читань

29 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в актовому залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося відкриття VI Покровських міжнародних місіонерсько-просвітницьких читань, приурочених 1025-річчю Хрещення Київської Русі.

Всіх учасників конференції від імені Його Блаженства привітав керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Владика  виступив з доповіддю "Майбутнє християнської педагогіки в суспільному просторі України".

Секційні засідання будут присвячені темам впливу християнства на формування освітньої парадигми в Україні, духовно-культурним та сімейним цінностям християнства в молодіжному середовищі, недільним школам – духовному фундаменту підростаючого покоління, сучасній медицині з точки зори Православ'я, теології і філософії християнства, психології творчості і православній духовності, християнським духовно-моральним курсам в системі шкільної та позашкільної освіти України.

Також у рамках роботи конференції відбудеться засідання круглого столу "Вектори розвитку християнських просвітницьких та місіонерських проектів". Покровські читання продовжать свою роботу до 31 жовтня.
Сайт КДАіС

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua