Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в урочистостях з нагоди ювілею архієпископа Городницького Олександра

16 листопада у Свято-Георгіївському Городницькому чоловічому монастирі відбулися ювілейні урочистості, присвячені 40-річчю священицької і 5-річчю архієрейської хіротонії архієпископа Городницького Олександра.

Цього дня митрополит Антоній звершив освячення відреставрованого храму обителі на честь ікони Пресвятої Богородиці "Утамуй мої печалі", після чого очолив Божественну літургію в соборі святого великомученика Георгія Побідоносця.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Віницький і Барський Симеон; архієпископи: Гурій (Кузьменко), Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Мукачівський Феодор, Городницький Олександр, єпископи: Антоній (Боровик), Джанкойський і Роздольненський Аліпій, Конотопський і Глухівський Роман, Ірпінський Климент і Бердянський і Приморський Єфрем.

Після відпусту владика Антоній від імені Предстоятеля УПЦ привітав ювіляра - архієпископа Олександра - і вручив йому Відзнаку Предстоятеля Української Православної Церкви, а також подарував архієрейське облачення.
Сайт КДАіС

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua