wpid-img_3692_edit.jpg

На свято Успіння Пресвятої Богородиці Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію у Києво-Печерській Лаврі

28 серпня у свято Успіння Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, єпископи: Львівський і Галицький Філарет, Діонисій (Константинов), Обухівський Іона, Ірпінський Климент, а також духовенство монастиря.

Під час малого входу Блаженніший владика нагородив насельників обителі в священному сані богослужбовими нагородами.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство виголосив проповідь перед багатотисячною паствою, яка зібралася в цей день в обителі Пресвятої Богородиці – Києво-Печерській Лаврі.  Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

За Літургією Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію над випускником Київської духовної академії Олександром Гайком.

По закінченні богослужіння відбувся хресний хід до Дальніх печер, де Предстоятель очолив молебний спів перед іконою Успіння Пресвятої Богородиці.

Після молебню Його Блаженство разом із Преосвященними архієреями звершив заупокійну літію на могилі спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (+2014, Сабодана).

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua