Настоятель столичного храму привітав дітей з наступаючим святом святителя Миколая

14 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира настоятель Свято-Михайлівського храму при Національній академії внутрішніх справ протоієрей Віталій Приходько разом з головою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максимом Луцьким в актовій залі Солом’янської райдержадміністрації привітали дітей, які потрапили в складні життєві обставини, зі святом святителя Миколая Чудотворця, що наближається.

Понад 250 маленьких глядачів, які знаходяться на обліку в районному Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, насолоджувалися яскравими виступами своїх однолітків. Серед присутніх на святі було також багато поважних гостей: Надзвичайні та Повноважні посли Македонії, Грузії, Сирії, Палестини, Болгарії, Румунії, Сербії, Малайзії, Іраку та інші.

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно з Благодійним фондом "Соняшник" ініціювали проведення фестивалю-конкурсу дитячої творчості з нагоди відзначення Дня Святого Миколая. Захід проводиться в рамках реалізації в регіонах соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасної надання їм підтримки.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua