Настоятель столичного храму провів духовну бесіду з членами клубу “Золота осінь”

15 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира настоятель храму на честь мучеників Адріана і Наталії протоієрей Роман Матюшенко зустрівся з членами клубу "Золота осінь" у бібліотеці імені В. Кучера.

Завідуюча бібліотекою подякувала отцю Роману за співпрацю у розвитку духовності нашого народу. "Бібліотека і Церква є осередками культури та духовності, які так необхідні нашому суспільству," - зазначила фахiвець бiблioтечноi справи.

Священик провів бесіду про духовне і тілесне здоров'я, про справжню духовність та хибний духовний шлях у сучасному світі. "Багато людей, маючи тілесні хвороби, звертаються до цілителів, які використовують православну символіку але нав'язують людям невірний шлях спасіння. Церква в усі часи застерігала людство не втручатися в духовний світ без належних духовних знань, тому що це може привести як до тілесних хвороб, так і до вічної загибелі", - зазначив протоієрей Роман.

Слухачі жваво цікавилися православним віровченням, питаннями духовного життя, а наприкінці зустрічі попросили розповісти священика про життя святителя Миколая Чудотворця.

Після спілкування народний ансамбль виконав піснеспiв про святителя Миколая, а також інші народні пісні. Зворушливо прозвучав вірш про молитву в супроводі гри на скрипці. Традиційно, отець Роман запросив учасників клубу до відвідування Києво-Печерської Лаври та храму на честь мучеників Адріана і Наталії. На згадку про зустріч він подарував усім присутнім видання парафіяльної газети та акафіст покровителям храму.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua