Настоятель столичного храму взяв участь у дводенних зборах священиків УПЦ, відповідальних за роботу з військовослужбовцями

30 жовтня у 8-му Чернігівському навчальному центрі Державної служби спеціального транспорту України закінчилися дводенні збори священиків Української Православної Церкви, які відповідають за роботу з військовослужбовцями у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, які проходили з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Понад 40 священиків з усієї України, які проводять пастирську опіку над військовослужбовцями, обговорили значення релігії у військовій службі.

29 жовтня збори розпочалися Божественною літургією у кафедральному соборі міста Чернігова, яку очолив голова Синодального відділу УПЦ з взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин. Після чого священнослужителі поклали квіти до пам'ятника з нагоди Дня звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

Серед духовенства, які були присутні на Зборах - настоятель храму на честь Миколи Святоші міста Київ протоієрей Павел Барщик.

Також збори відвідали голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков, представники Міністерства оборони України, внутрішніх військ та інші військові формування.

Загалом, протягом двох днів священики ознайомилися зі службою в залізничних військах, також їх урочисто вітав знаменитий оркестр 8 Чернігівського навчального центру. Було підведено підсумки проведеної за рік душпастирської опіки військовослужбовців.

За ініціативи генерал-лейтенанта Миколи Малькова в Держспецтрансслужбі вже стало доброю традицією будувати святині на територіях військових частин по всій Україні. При цьому генерал Мальков відзначає покращення роботи як військовослужбовців, так і працівників служби, адже всі вони можуть відвідати храм навіть під час робочого часу. Таким чином, голова Адміністрації Держспецтрансслужби констатує підйом морального духу своїх підлеглих.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua