Настоятель столичного храму взяв участь у конференції, присвяченій проблемам насильства в сім’ї

9 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира настоятель храму на честь мучеників Адріана і Наталії протоієрей Роман Матюшенко взяв участь у конференції, присвяченій проблемам насильства в сім'ї.

Відкриваючи зібрання, директор Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району Києва Наталя Грищенко наголосила на актуальності протидії насильству у сім'ї та необхідності розвитку християнської духовності як профілактичного засобу усіляким негараздам в суспільстві.

На зустрічі були присутні працівники ОБСЄ, завідуючі дитячих дошкільних закладів, співробітники притулку при Центрі у справах сім'ї та жінок, а також протоієрей Євгеній Нікітін - настоятель храму на честь мученика Валерія - який багато років вів курс лекцій з підліткової психології у вищезгаданому центрі.

У своєму слові до присутніх протоієрей Роман Матюшенко вказав на необхідність духовного виховання у сім’ї та суспільстві, що само по собі є дієвим заходом - протидією насильства у сім’ї. Також священик розповів про здобутки парафії на честь Адріана і Наталії на прикладі недільної школи: вихованців та їх батьків.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua