Настоятель храму на честь Адріана і Наталії провів урок-бесіду у столичній бібліотеці

17 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира настоятель храму святих мучеників Адріана і Наталії протоієрей Роман Матюшенко провів урок-бесіду у дитячій бібліотеці, що на Лісовому масиві Києва.

Учні 4-го класу з увагою слухали священника і, традиційно, розповідь почалась з бесіди про церковне свято Покрова Божої Матері, яке особливо вшановується українським народом. Діти досить жваво почали цікавитися життям Церкви та основами Православ'я. Зокрема, з дитячих вуст лунали питання про необмеженість Всесвіту, як стати святим, чи є життя на інших планетах, хто такий Бог, чи був час коли Бога не існувало? Також діти цікавилися життям святих, на честь яких вони названі. Отець Роман їм коротко розповів про святих та порадив приходити до бібліотеки храму та до недільної школи, щоб отримувати відповіді на всі питання.

Багато учнів погодилися в найближчій час прийти до церкви. Слід зазначити, що співпраця між прафією та бібліотеками Лісового столичного массиву набирає обертів, тому що багато вихователів прилеглих до храму шкіл погодилися проводити регулярні зустрічі священнослужителів парафії зі школярами.

На згадку про зустріч протоієрей Роман подарував житіє з акафістом та ікону святих мучеників Адріана і Наталії.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua