Настоятель храму на честь Адріана і Наталії зустрівся з завідуючими дитячих садків

4 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира настоятель храму на честь мучеників Адріана і Наталії (просп. Лісовий, 32) протоієрей Роман Матюшенко зустрівся з завідуючими дитячих дошкільних закладів Лісового масиву Києва.

За дорученням начальника управління освіти Деснянського району Києва Олени Шурко у зустрічі взяла участь відповідальна за дошкільні заклади Алла Тацій, яка передала найщиріші вітання від начальника управління освіти Деснянського району Києва.

Отець Роман ознайомив гостей з храмовим комплексом та коротенько розповів про житіє святих покровителів храму, запропонувавши приводити вихованців дитячих садочків на екскурсії до храму.

Спілкування продовжилось у трапезній, де відбулася розмова про подальшу співпрацю між духовенством храму та дитячими дошкільними закладами Лісового масиву столиці. Отець Роман запропонував забезпечити старші групи робочими зошитами і підручниками з християнської етики "Дорога добра", затвердженого та схваленого до використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх виховних закладів Міністерства освіти та науки України.

Алла Анатоліївна та освітяни запропонували своє бачення щодо співпраці Церкви та дитячих дошкільних закладів. Отець Роман розповів про вже існуючі досягнення та позитивні зміни в поведінці дітей та їх батьків.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua