Паломницький Центр Української Православної Церкви і Архітектурний відділ Київської єпархії запрошує всіх бажаючих взяти участь у засіданні “Паломницького Клубу”

Паломницький Центр Української Православної Церкви і Архітектурний відділ Київської єпархії запрошує всіх бажаючих взяти участь у засіданні "Паломницького Клубу", яке відбудеться 25 січня о 13:00 в приміщенні церковного будинку при храмі на честь преподобного Феодора Освяченого (вул. Овруцька, 7).

Організатори:
• Архітектурний відділ Київської єпархії;
• Паломницький Центр УПЦ.

У програмі засідання:
· Відкриття фотовиставки, яку представить протоієрей Олексій Бондаренко - помічник благочинного Севастополя з паломницької діяльності. Буде анонсована програма паломницьких фото турів по Криму, один з яких відбудеться на травневих канікулах. Травневий фото тур тісно пов'язаний з історією першо-християнської церкви, яка зростала на святій землі нинішнього Севастополя під керівництвом великого святителя Климента Римського.
· У день відкриття вас, так само, чекає зустріч з автором виставки - Олександром Кадніковим. Він докладно розповість про майбутні паломницькі фото-тури і відповість на запитання гостей.
· Просте спілкування за чашкою чаю.

Детальна інформація:

http://feodor-kiev.church.ua

Тел.: (044) 483-20-01; (044) 483-44-04.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua