Єпископ Васильківський Миколай очолив літургію у храмі на честь Архістратига Михаїла, що у Медмістечку

21 листопада у день свята Собору Архістратига Божого Михаїла та інших небесних сил безплотних парафія на честь Архістратига Михаїла (Медмістечко) відзначила престольне свято. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира богослужіння в храмі очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму, благочинний Другого лікарняного благочиння, протоієрей Генадій Батенко та духовенство Києва.

Після літургії духовенство з мирянами пройшли хресною ходою навколо корпусу Київської міської клінічної лікарні № 6, у будівлі якої розміщується храм.

Наприкінці богослужіння Його Преосвященство тепло привітав громаду храму з престольним святом, а настоятелеві побажав допомоги Божої у несінні пастирського служіння на терені медичного закладу. Також владика Миколай передав всім благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. У свою чергу, протоієрей Генадій подякував Преосвященному владиці за очолювану літургію та передане благословення Його Блаженства.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua