Парафія на честь мученика Валерія відзначила престольне свято

20 листопада парафія на честь мученика Валерія (ПКіВ "Гідропарк") відзначила престольне свято. Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира очолив благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Олександр Дроб'язко.

Йому співслужили настоятель храму протоієрей Євгеній Нікітін та духовенство Києва.

Після закінчення богослужіння священики з мирнами пройшли хресною ходою навколо храму. Наприкінці святкування отець Євгеній привітав усіх з престольним святом і подякував за спільну молитву.

На місці нинішнього Гідропарку раніше існувала передмостова слобідка, яку було знищено у 1943 році під час окупації Києва фашистськими загарбниками. Село було знаменитим своєю церквою на честь преподобного Іоанна Рильського, побудованої у 1909 році.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира у 2007 році була заснована громада на честь святого мученика Валерія з метою відродження духовності та відновлення зруйнованого храму. А у 2012 році поряд з малим храмом було зведено більший за розмірами на честь преподобного Іоанна Рильського.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua