Парафія великомученика Георгія Побідоносця, що на Центральному залізничному вокзалі, відзначила престольне свято

6 травня, у день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця, в Свято-Георгіївському храмі Святошинського благочиння столиці (Центральний залізничний вокзал) відбулося святкове богослужіння. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію очолив намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Його високопреосвященству співслужили: благочинний Першого дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, благочинний Васильківського благочиння протоієрей Андрій Гоєнко, настоятель храму протоієрей Василій Русинка, духовенство столиці та гості парафії у священному сані.

Після читання Євангелія у святковій проповіді владика Павел привітав паству зі світлим Христовим Воскресінням. Розповідаючи про християнський мученицький подвиг святого Георгія, який віддав життя за Христа у період страшних гонінь на Церкву на початку IV сторіччя, владика підкреслив, що святий великомученик протягом 17 віків надає допомогу людям, які перебувають в небезпеці, захищають свою країну від ворога. За це святого Георгія ще називають Побідоносцем. І не випадково перемогу над нацизмом у Європі було здопуто саме 6 травня 1945 року - день його світлої пам’яті.

Після завершення літургії Високопреосвященний митрополит передав поздоровлення з престольним святом і благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви. А також привітав настоятеля парафії протоієрея Василія Русинку з кліром і паствою з 15-річчям заснування Свято-Георгієвської парафії.

Насамкінець, навколо храму було звершено хресний хід. Всі присутні були запрошені на святкову трапезу. За традицією парафії, також було роздано благодійний обід для безпритульних.

Прес-служба Київської Митрополії

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua