Парафіяни храму на честь Серафима Саровського відвідали святині Чернігівщини

11 листопада від храму преподобного Серафима Саровського в Пущі-Водиці Оболонського благочиння Північного київського вікаріатства з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира було організовано паломницьку поїздку за маршрутом Данівка - Козелець - Свидовець, в якій взяли участь 18 чоловік.

Прибувши в Свято-Георгіївський монастир, паломницька група помолилася на Божественній літургії. Після цього було звершено акафіст перед іконою Пресвятої Богородиці "Аз есмь с вами и никтоже на вы".

Паломницька група вирушила в Козелець до храму Різдва Богородиці. Церква відома своєю архітектурою, величчю та історичною спадщиною, оскільки це пам'ятка архітектури XVIII ст. в стилі українського бароко. У цей час у храмі знаходилася святиня з Афону - ковчег з десницею великомученика Георгія Побідоносця.

Останнім пунктом подорожі було джерело цілющої води в Сведовці. Після спільної трапези, подякувавши Господу і організаторам поїздки за плідний і спасительно проведений час, прочани вирушили до Києва.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua