Парафіяни храму селища Глеваха подякували Предстоятелю УПЦ за заступництво в питанні щодо спростування наклепу на місцевого священика

Парафіяни Свято-Покровського храму селища Глеваха Київської області висловили подяку Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за заступництво в питанні щодо спростування наклепу, зведеного на місцевого священика ігумена Аркадія шляхом виходу в ефір "5 каналу" сюжету, який викривлював позицію Української Православної Церкви щодо ситуації в Україні. Місцеві жителі надіслали Київській Митрополії подячного листа на ім'я владики Онуфрія з особистими підписами парафіян.

Нагадаємо, 1 серпня 2014 року на «5 каналі» вийшли новини з сюжетом під назвою "Піп УПЦ МП веде антиукраїнську пропаганду". Парафіяни Свято-Покровського храму звернулися з офіційним листом до керівництва телеканалу з проханням спростувати неправдиву інформацію. У тексті подано детальні обставини зйомки телесюжету. Зокрема, стверджується, що звинувачення на адресу місцевого священика та парафіян є безпідставними, а інформація, подана знімальною групою, — неправдивою.

Одразу до парафії після виходу в ефір телесюжету приїхали секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук та благочинний Калинівького лагочиння архімандрит Ярослав (Алєксєєнко), які почали розслідувати інцидент. Шляхом виїзду на домівки та опитуванням осіб, які взяли участь у зйомці зазначеного сюжету, а також опитуванням священика та парафіян було встановлено, що викладені телеканалом факти є викривленими і безпідставними.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua