Перше богослужіння у оновленому храмі на честь Георгія Побідоносця парафії Покрови Божої Матері

23 жовтня у храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця, що на території храмового комплексу на честь Покрови Божої Матері (Оболонське благочиння) було відправлено першу Божественну літургію після оновлення і освячення. Богослужіння відправив священик Сергій Бережний

Храм почав будуватися в далекому 1994 році. Влітку 1997 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив чин освячення храму на честь Покрови Божої Матері. У 2008 році храм було закрито на реставрацію і оновлення. Після проведених робіт з'явилася висока триярусна дзвіниця, прикрашена колонадою з трьох сторін, в нішах з'явилися мозаїчні ікони. Храм був переосвячено на честь великомученика Георгія Побідоносця з причини добудови центрального собору, який буде присвячено на честь Покрови Божої Матері.

Нагадаємо, чин оновлення храму відправив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній 13 жовтня після вечірнього богослужіння напередодні свята Покрови Божої Матері.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua