Під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді відбулася товариська гра з футболу

24 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбулася товариська гра з футболу між командами КДА та Православним центром прикладних мистецтв імені преподобного Іоанна Дамаскіна, за підтримки Республіканського вищого училища фізичної культури, що в Деснянському районі Києва.

На початку гри голова відділу протоієрей Роман Матюшенко звернувся з привітанням до команд, наголошуючи на важливості таких зустрічей між духовними школами. Заступник директора РВУФК Сергій Бондаренко побажав хлопцям підтримувати гарну фізичну форму.

Гра була дуже напруженою та динамічною, гравці обох команд показали високий рівень підготовки. Команда Духовної Академії здобула перемогу.

На цей раз суддями виступили два учні ПЦПЦ та головний суддя - протоієрей Євгеній Нікітін, відповідальний за духовно-фізичне виховання молоді у Дніпровському благочинні.

Після завершення гри протоієрей Роман Матюшенко традиційно вручив грамоти та медалі від Відділу духовно-фізичного виховання молоді.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua