Практичний семінар з питань будівництва

Відділ по архітектурі, будівництву та охороні пам'яток церковної архітектури Київської єпархії 20 грудня провів практичний семінар з управління вартістю будівництва.

Учасники семінару обговорили особливості ціноутворення у неприбуткових та благодійних організаціях, розлянули норми Податкового Кодексу України, що стосуються релігійних організацій. Аналізували кошториси ремонтних робіт храмів Другого шевченківського благочиння, виконані у програмних комплексах "АВК-5" та "Експерт-Кошторис-Онлайн".

Директор підрядної організації ТОВ "АртемБудСервіс" Юрій Чехлов розповів про перспективи економіі часу та коштів з допомогою функціональних можливостей програмних комплексів зі складання кошторисів та управління будівництвом. Також він поділився досвідом створення кошторисної документації та ії архівації під час будівцицтва храмів.

Спеціалісти відділу розповіли про зміни у ціноутворенні, пов'язані з набуттям чинності 1 січня 2014 року нового національного стандарту ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" та національного стандарту ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 "Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво".

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua