DSC04608-vi

Представник Макарівського вікаріатства прочитав лекцію для студентів педагогічного університету імені Драгоманова

6 березня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) прочитав лекцію в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова для студентів І-ІІІ курсів Інституту соціальної роботи та управління.

Отець Філарет розповів про проекти в соціальній сфері, очолювані керуючим Макарівським вікаріатством єпископом Макарівським Іларієм, соціальну роботу кліриків вікаріатства та про спільні напрацювання священнослужителів з лікарнями, соціальними установами, школами та іншими навчальними закладами. Було висвітлено досвід співпраці з представниками соціальних структур та місцевих територіальних громад.

Отець Філарет розповів і про міжнародні проекти, які розвиває Макарівське вікаріатство. Було звернено увагу на біоетичні проблеми, які стосуються соціального підґрунтя. Наприкінці лекції студенти подякували священнослужителю за викладений матеріал.

Після закінчення заходу відбулася бесіда між представником Макарівського вікаріатства та директором Інституту соціальної роботи та управління, доктором філософських наук, професором Аллою Ярошенко та працівниками інституту. У ході розмови йшлося про співпрацю з майбутніми соціальними працівниками та різноманітними соціальними установами. Також обговорено питання подальшого читання в Університеті курсу лекцій з соціального служіння та організації практики для студентів університету на базі парафій та соціальних установ Макарівського вікаріатства.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua