Представник Макарівського вікаріатства взяв участь у міжнародній конференції у Стразбурзі

28-29 грудня, перебуваючи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у Франції, прес-секретар Макарівського вікаріатства, голова комісії з благодійництва Макарівської районної ради Київської області, архімандрит Філарет (Єгоров) взяв участь у міжнародній конференції, організованій християнською спільнотою Тезе у місті Страсбург. Конференцію-зустріч було присвячено солідарності у захисті християнських цінностей та соціальних прав людей.

29 грудня отець Філарет співслужив Божественну літургію у Всіхсвятському храмі Руської Православної Церкви Страсбурга. Богослужіння очолив настоятель ігумен Филип (Рябих), представник Московського Патріархату в Раді Європи. У служінні літургії взяли участь православні священнослужителі Росії, України, Білорусі.

Після завершення літургії настоятель храму тепло привітав усіх гостей парафії. Архімандрит Філарет передав слова вітання від Блаженнішого Митрополита Володимира та керуючого Макарівським вікаріатстом єпископа Макарівського Іларія. Ігумен Филип запросив паломників з України до частішого відвідування Страсбургу, де неподалік від цього міста, в Ельзасі (містечко Ешо), знаходиться гробниця святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Священнослужителі мали розмову з представником Московського Патріархату у Раді Європи. Ігумен Филип розповів про будівництво православного храму у Страсбурзі, яке розпочато на нещодавно виділеній мерією міста території, а також про свій послух, який полягає в акцентуванні уваги в Раді Європи на необхідності грунтування рішень, що приймаються, на нормах християнської моралі, на важливості для суспільств жити традиційними християнськими цінностями.

Цього ж дня архімандрит Філарет разом з іншими священнослужителями відвідав Європарламент, де мав зустріч з його віце-президентом та іншими євродепутатами. Йшлося про соціальну роботу та про організацію виїзду на лікування та реабілітацію дітей з районів, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua