IMG_8569

Представники УПЦ взяли участь у прес-конференції “Шлях до майбутнього через примирення”

6 червня в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» за участю офіційних представників Церков України відбувся діалог та пошук мирного шляху вирішення сьогоднішньої нелегкої ситуації в українському суспільстві. Організатор: Міжконфесійна та міжнародна група «Примирення в Європі — завдання церков в Україні, Білорусії, Польщі й Німеччині».

Учасники діалогу – Українська Православна Церква, Українська Греко-Католицька Церква, Римо-Католицька Церква в Україні та Німецька Євангелічно-Лютеранська Церква України – офіційні представники міжконфесійної та міжнародної групи “Примирення”.

З благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри від Української Православної Церкви участь у заході взяли: вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій та проректор з науково-богословської роботи КДАіС Володимир Бурега.

На завершення зустрічі було представлено “Комюніке” учасників Міжнародної групи “Примирення в Європі — завдання церков в Україні, Білорусії, Польщі й Німеччині”.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua