Представники УПЦ взяли участь в круглих столах стосовно виходу з ситуації, що склалася в країні

11 грудня в Києві відбувся загальнонаціональний круглий стіл, завдання якого – обговорення шляхів досягнення компромісу в даних обставинах.

Під головуванням першого президента незалежної України Леоніда Кравчука та за участю екс-президента Леоніда Кучми в Національному палаці мистецтв «Україна» зустрілися представники української влади, політичних партій, релігійні та громадські діячі, ЗМІ.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира участь у засіданні взяли намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та голова Синодальної богословської комісії УПЦ митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Цього ж дня відбувся круглий стіл «План дій для країни», організований Телевізійною службою новин та інформаційним агентством УНІАН.

Для участі в круглому столі були запрошені лідери громадської думки, яких визначили користувачі шляхом голосування на сайті. Протягом чотирьох днів за кандидатів було подано більше мільйона голосів.
church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua