wpid-img_20160414_113301.jpg

Представники УПЦ зустрілися з головою Київської облдержадмiнiстрацiї

14 квітня у Київській обласній державній адміністрації в рамках Круглого столу відбулася зустріч представників Української Православної Церкви від округів, розташованих у Київській області, з представниками обласної влади.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у зустрічі взяли: митрополит Бiлоцеркiвський i Богуславський Августин, єпископ Васильківський Миколай, секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук і голова Синодального юридичного відділу протоієрей Олександр Бахов.

Облдержадміністрацію представляли голова Київської облдержадмiнiстрацiї Максим Мельничук, начальник Управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець, начальник відділу у справах релiгiй та нацiональностей управлiння Марiя Бардин.

Круглий стiл був присвячений пошуку шляхiв розвитку духовностi, забеспечення суспiльної толерантностi та громадського миру на Київщині. Представники влади та духовенство обговорили заходи присвячені 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи, питання церковно-державних вiдносин та змiн до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua