DSC_0136

Предстоятель Української Православної Церкви молитовно вшанував пам’ять свого небесного покровителя

25 червня, у день пам'яті преподобного Онуфрія Великого, Предстоятель Української Православної Церкви відзначає день свого тезоіменитства. З нагоди свята на площі перед Свято-Успенським собором Києво-Печерської Лаври було звершено соборну Божественну літургію. Богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили сонм архієреїв Української Православної Церкви та Високопреосвященніший Марк, архієпископ Берлинсько-Германський та Великобританський (РПЦЗ). За богослужінням також молилися благочинні Києва, єпархії та гості у священному сані.

Після прочитання євангельського зачала Архіпастир звернувся до вірних зі словом проповіді. На сугубій ектенії Блаженніший владика возніс Господу молитву за мир в Україні.

Наприкінці літургії духовенство звершило чин Славлення перед шанованим образом преподобного Онуфрія. Від усього сонму архієреїв та священнослужителів митрополит Одеській та Ізмаїльський Агафангел привітав Предстоятеля УПЦ, зачитавши вітальну адресу Священного Синоду УПЦ з нагоди дня його тезоіменитства. Владика Агафангел передав Блаженнішому владиці в дар ікону Божої Матері «Умиління». Предстоятель, дякуючи за слова вітання, побажав допомоги усім молитовним заступництвом преподобного Онуфрія Великого.

Прес-служба Київської Митрополії

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua