20141005_085458

Предстоятель Української Православної Церкви освятив храм у Ізюмській єпархії

4 жовтня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прибув з Архіпастирським візитом до Ізюмської єпархії.

Біля Свято-Вознесенського кафедрального собору міста Ізюм Предстоятеля зустрів Високопреосвященніший Єлисей, архієпископ Ізюмський і Куп’янський, з собором архіпастирів та духовенства.

Під час Всенічного бдіння Блаженніший Митрополит Онуфрій возвів вікарія Горлівської єпархії єпископа Краснолиманського Аліпія в сан архієпископа.

Його Блаженству співслужили: митрополити - Луганський і Алчевський Митрофан, Миколаївський і Очаківський Питирим, архієпископи - Запорізький і Мелітопольський Лука, Святогірський Арсеній, Макіївський Варнава, Ізюмський і Куп’янський Єлисей, архієпископ Городницький Олександр, єпископи - Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Сєверодонецький і Старобільский Никодим, Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство Ізюмської та сусідніх єпархій.

5 жовтня, в 17-ту неділю після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій здійснив чин освячення храму на честь ікони Божої Матері «Піщанська» в місті Ізюм Харківської області, після чого звершив у новоосвяченому храмі Божественну літургію.

Предстоятелю співслужили: митрополити – Луганський і Алчевський Митрофан, Миколаївський і Очаківський Питирим, Харківський і Богодухівський Онуфрій, архієпископи – Запорізький і Мелітопольський Лука, Святогірський Арсеній, Макіївський Варнава, Ізюмський і Куп’янський Єлисей, Городницький Олександр, єпископи – Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Сіверодонецький і Старобільский Никодим, Ірпінський Климент, Бердянський і Приморський Єфрем, а також духовенство Ізюмської та сусідніх єпархій.

Вітаючи архієпископа Єлисея, правлячого архієрея Ізюмської єпархії, гостей та прихожан нового храму, Київський святитель побажав усім заступництва Пречистої Богородиці в усіх справах та починаннях. Блаженніший Владика назвав Божу Матір «Скарбницею небесної манни», яка наповнює Божою блгодаттю спраглі душі та покриває Своїм всесильним покровом кожного, хто потребує допомоги та підтримки під час несіння свого земного хреста.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua