IMG_4664

Предстоятель Української Православної Церкви звершив читання Великого покаянного канону у Києво-Печерській Лаврі

25 березня, в середу 5-ї седмиці Великого посту, під час вечірнього богослужіння Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України звершив читання Великого покаянного канону прп. Андрія Критського в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Цього дня за богослужбовим уставом під час утрені звершується читання Великого канону прп. Андрія Критського, який також прочитується в перші чотири дні 1-ї седмиці Великого посту. Особливістю сьогоднішньої утрені є читання житія прп. Марії Єгипетської, що являє зразок істинного покаяння, боротьби з гріхом та приклад великого милосердя Божого. Традиція читання канону прп. Андрія Критського з житієм прп. Марії Єгипетської була започаткована з часів VI Вселенського собору (кінець VII ст).

За богослужінням також молилися намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій і Ірпінський Климент, а також духовенство монастиря.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua