8e95ca585f2c73ad655df6c9b4a12617ca1db1d9d0fe8392130d9e3bec94a8f1-768x1024

Предстоятель Української Православної Церкви звершив літургію в храмі міста Барі та вклонився мощам святителя Спиридона Триміфунтського у місті Керкіра

21 грудня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських, в Барі (Італія). За богослужінням молилися чисельні паломники з України, Росії, Грузії та інших країн, а також місцеві жителі.

Місто Барі, що розташовано в Південній Італії, – це всесвітній центр шанування святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських. Тут в храмі, зведеному на честь святого в кінці XI століття, покояться його мощі, вклонитися яким щорічно приїжджають тисячі християн. Мощі святителя були вивезені з Мір Лікійських (нині м. Демре, Туреччина) в Барі у травні 1087 року.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

По завершенні богослужіння Предстоятель УПЦ благословив усіх православних вірян, які прибули в італійське місто вклонився нетлінним мощам святителя Миколая Мірлікійського.

Того ж дня Блаженніший Митрополит Онуфрій прибув до міста Керкіра (Греція), де знаходяться мощі святителя Спиридона Тримифунтського. Його Блаженство зустрів митрополит Керкіри і Іонійських островів Нектарій. Ввечері Предстоятель звершив акафістне читання в храмі на честь святителя Спиридона та підніс молитву за Україну перед мощами святого.

Напередодні, 20 грудня, Його Блаженство звершив акафістне читання до святителя Миколая і помолився за мир на Українській землі та благословення для багатомільйонної пастви Української Православної Церкви.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua