wpid-img_3457_edit.jpg

Предстоятель УПЦ на свято Стрітення Господнього звершив лiтургію та вшанував пам’ять загиблих українських воїнів

15 лютого, на свято Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в столичному Свято-Воскресенському храмі (має статус академічного при Київський духовній академії і семінарії).

Його Блаженству співслужили: архієпископ Макарівський Іларій,  єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство Київських духовних шкіл і гості парафії в священному сані.

Перед початком богослужіння Предстотяель звершив освячення води.

За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні. Також була виголошена заупокійна єктенія за спочилими українськими воїнами, загиблими під час бойових дій у Афганістані та на території Донбасу.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до віруючих зі словом проповіді.

Під час богослужіння єпископ Климент звершив дияконську хіротонію над студентом ІІ курсу магістратури Київської духовної академії Іваном Анталом.

Наприкiнці Божественної літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив освячення свічок, після чого привітав духовенство та вірян зі святом і благословив усіх.

Після вiдпусту літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив заупокійну літію біля меморіалу воїнам-афганцям у Києві, що поряд зi Свято-Воскресенським храмом. Наприкiнцi літії відбулося покладання квітів до пам’ятника.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua