IMG_7872

Предстоятель УПЦ очолив богослужіння престольного свята Георгіївського Городницького монастиря

6 травня, в день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Георгіївському Городницькому ставропігійному чоловічому монастирі.

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеімон, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, намісник обителі архієпископ Городницький Олександр; єпископи: Угольський Антоній, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Вознесенський і Первомайський Олексій, Хотинський Євсевій, а також духовенство монастиря.

В день престольного свята Георгіївської обителі Блаженніший Митрополит Онуфрій привіз із Хіліндарського монастиря, що на горі Афон, часточку мощей святого великомученика Георгія Побідоносця для поклоніння віруючим.

Після читання Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словами проповіді.

Наприкінці Літургії було звершено мале освячення води та хресний хід, після чого Блаженніший владика освятив монастирські приміщення, ферму та пасіку.

Після одпусту Його Блаженство привітав намісника, братію обителі, парафіян обителі з престольним святом та благословив усіх присутніх.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua