wpid-73o82912_edit.jpg

Предстоятель УПЦ очолив Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі Балти

22 листопада Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі м. Балти.

Його Блаженству співслужили: митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир (Православна Церква Молдови), митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, архієпископ Балтський і Ананьївський Олексій, єпископ Унгенський і Ниспоренський Петро (Православна Церква Молдови), єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Арцизький Віктор, а також чисельне духовенство Балтської єпархії.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика виголосив проповідь перед православними мешканцями Балти, котрі у великій кільскості зібралися за недільним богослужінням в кафедральному соборі.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

За літургією Предстоятель звершив дияконську хіротонію над випускником Одеської духовної семінарії Романом Микитюком.

Наприкінці богослужіння відбувся святковий молебень перед іконою Божої Матері “Скоропослушниця”, після чого Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх присутніх з недільним днем та днем пам’яті шанованого образу Богородиці.

Також за заслуги перед Українською Православною Церквою Предстоятель нагородив архієпископа Балтського і Ананьївського Олексія орденом святителя Петра Могили. В свою чергу, Преосвященний владика Олексій  подякував Його Блаженству за Архіпастирський візит до Балтської єпархії та вручив у дар ікону святого праведного Феодосія Балтського.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua