wpid-1-21_edit.jpg

Предстоятель УПЦ очолив урочистості в день випуску в Київських духовних школах

12 травня, у Неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Боярський Феодосій, голова Учбового комітету УПЦ єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, а також духовенство монастиря та Київських духовних шкіл.

Під час Малого входу Предстоятель удостоїв випускників духовних шкіл у священному сані богослужбових нагород.

Після читання Святого Євангелія до чисельних вірян зі словом проповіді звернувся голова Видавничого відділу УПЦ, викладач Київської духовної академії протоієрей Володимир Савєльєв.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По завершенні літургії ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній оголосив про завершення чергового навчального року в Київських духовних школах.

Вихованці та студенти випускних курсів Київської духовної академії і семінарії висловили подяку Предстоятелю, ректору та професорсько-викладацькій корпорації Alma mater, після чого до випускників з напутнім словом звернувся Блаженніший Митрополит Онуфрій.

На завершення відбулося урочисте вручення дипломів.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua