MG_0588_новый-размер

Предстоятель УПЦ прибув до Почаївської Лаври

11 січня, в 31-у Неділю по П’ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Його Блаженству співслужили: митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, а також братія Лаври у священному сані.

Згадуючи, що цього дня Церква вшановує пам’ять праведного царя Давида, святого апостола Іакова, брата Господнього, праведного Іосифа Обручника та 14 тисяч немовлят, від Ірода у Вифлеємі вбитих, Його Блаженство звернувся до присутніх з проповіддю. «Вони вже звільнені від земного тягаря боротьби з гріхом, і торжествують із Христом на Небі», - зазначив Блаженніший владика. За словами Його Блаженства, віруючим християнам, які ще долають земний шлях свого життя, необхідно трудитися у боротьбі за свою віру. «Усі ми маємо силу в собі перемагати зло. Іноді ми знемагаємо під своїм житейським хрестом, падаємо, але це не означає, що ми не маємо сили перемогли зло, навпаки: Христос нам дав цю силу. Але її вбивають наші лінощі і легкодухість», – підкреслив Предстоятель.

Також Блаженніший владика привітав численну паству з Різдвом Христовим і побажав Всесильної допомоги Божої кожному в боротьбі з гріхом і злом. «Нехай мир Божий, який Господь приніс з собою на землю, буде в наших серцях, у наших домівках і в усій Україні. Нехай Боже благовоління, яке прийшло до нас через Різдво Христове, охороняє нас на всіх шляхах нашого земного життя», – підсумував Його Блаженство.

Сьогодні після вечірнього богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій візьме участь у традиційному вечорі колядок, який відбудеться у новозбудованому Преображенському соборі Почаївської Лаври.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua